דף הבית
פלאים – שחלום הופך למציאות

פלאים – שחלום הופך למציאות

"הדרך שבחרתי, ושבחרתי לי למטרתי, איננה הקצרה ביותר וגם לא הנוחה ביותר, ברם, היא הטובה ביותר בשבילי, משום שהיא שלי, משום שהיא משל עצמי." (יאנוש קורצ'אק)

מרכז פלאים הינו מרכז פנאי, למידה ואימון לילדים והורים. אנו במרכז מאמינים כי תפקידנו הוא לחשוף את הילד למגוון רחב של התנסויות בהם הילד נהנה, רוכש כלים ומפתח מיומנויות שונות.

על מנת לגרות את הדמיון עיצבנו חלל בו המציאות עולה על כל דמיון. כבר בכניסה למרחב המשחקייה הילדים יחושו בתוך עולם הסיפורים והשירים.

באחו הפעוטות יוכלו להתנסות במגוון משחקים לפיתוח היכולות המוטוריות והקוגניטיביות. הם ימששו חיות, יחושו מרקמים ויזהו מהו הקול המתאים לכל חיה. על צמרת העץ הפעוטות ינוחו וישמעו סיפורים וישחקו משחקי "כאילו".

הילדים יוכלו להמחיז הצגות, לעמוד על במה ולהיות גיבורי ההצגה ליום אחר. על גדות הנהר הם יציירו ויצבעו חיות ויראו איך החיות מתעוררות לחיים. ביער הילדים יוכלו לעשות מדורה ולנוח בתוך אוהלי קמפינג כמו כן הילדים יוכלו להתנסות עם הוריהם במגוון משחקים אינטראקטיביים שיפתחו את יכולת הזיכרון, החשיבה והאוריינות.

בנוסף, במטרה להעשיר ולפתח את יכולת הקשב, הקצב והתנועה נקיים בדשא האמפי שעות סיפור, הצגות, פעילויות מוזיקה ועוד.

לבסוף, מתוך הבנה כי הדמויות המשמעותיות ביותר בחייו והתפתחותו של הילד הם הוריו הקמנו את "האקדמיה להורים". סדרה של הרצאות שנבנו במטרה להעשיר את ארגז הכלים העומד לרשותו של כל הורה.

במרכז עובד צוות התפתחותי, רב מקצועי, אשר ישמח לעזור, לכוון ולהדריך אתכם ההורים וכמובן שאת ילדכם. אנו מזמינים אתכם לחוויה ייחודית ומעשירה שבה החלום הופך למציאות.

מחכים לראותכם

טופס יצירת קשר

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם